رنگ بتن پودری
جمعه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
630 بازدید

رنگ بتن

رنگ های بتن در 2 نوع مایع و پودری می باشند رنگ بتن مایع پایه اب و اکریلیک می باشد و جهت رنگ امیزی و دوام انواع سطوح داخلی و خارجی که در شرایط جووی سخت می باشند مورد استفاده قرار میگیرند این محصول کاملا ضداب بوده و در برابر اشعه خورشیدی مقاوم می باشد از دیگر خواص این محصول می توان به اب گریزی . غبارگریزی همچنین انعطاف پذیری اشاره نمود که سطوح را در برابر تنش های ساختمانی مقاوم می سازد.

این محصول از تنفس سازه ای جلوگیری نمی کند که این امر سبب می شود تبخیرهای درونی به راحتی امکان پذیر گردد هرکیلو از این محصول 4 تا 5 متر مربع از سطح را پوشش می دهد جهت اجرا کافیست سطح زیرکار را اماده نموده سپس در لایه اول رنگ را با مقدار کمی اب رقیق کرده و با قلمو اسپری یا غلطک اجرا نمایید و بعد از 1 تا 3 ساعت برای پوشش کانل لایه دوم را اجرا نمایید.

رنگ بتن پودری نوع دیگری از رنگ های بتن می باشد که قابلیت مخلوط شدن با انواع سیمان بتن و گچ را دارد این محصول تاثیر منفی روی خواص بتن نداشته و با پایداری در برابر تابش نور خورشید همچنین مقاومت در برابر عوامل جووی و سایش گزینه مناسبی برای ساخت قطعات پیش ساخته ها بلوک موزاییک انواع سنگ های مصنوعی جدول سازی و محوطه سازی همچنین تولید بتن و ملات های رنگی می باشد.

میزان مصرف این محصول 5 تا 10 درصد وزن سیمان مصرفی می باشد و بتن به رنگ دلخواه تعیین میگردد جهت استفاده از این محصول کافیست پس از اختلاط تمام اجزا ان را به مخلوط بتن اضافه نموده و تا ترکیب کامل اجزا عمل اختلاط را ادامه دهید.

منبع: بتن کالا
نویسنده: بتن کالا
قیمت رنگ استخری ضد جلبک
تولید کننده رنگ پودری
رنگ مخصوص بتن
رنگ بتن
عایق رطوبتی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر